1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

Mates (LifeStyles)

Zīmols Mates ir dibināts 1987. gadā Lielbritānijā un šodien ir otrs vislielākais prezervatīvu ražotājs valstī. Tas pieder austrāliešu  kompānijai Ansell Ltd (agrāk saukta par Pacific Dunlop Ltd), kas sāka darboties  1905. gadā. Ansell Ltd ir pasaules vadošā kompānija  kontracepcijas produktu tirdzniecībā un dizainā. Tā ir zināma pasaulei arī pēc cita tai  piederošā zīmola - Amerikā populārā LifeStyles.

Savas pastāvēšanas laikā Mates ir pastāvīgi pilnveidojis savu produkciju, sekojot līdzi tirgus tendencēm, inovācijām un klientu vajadzībām, taču drošība un drošums vienmēr palika  Mates prioritāte. Mates ir Jūsu drošais partneris baudā.

Mates - Lielbritānijās analogs zīmolam LifeStyles.

Šķirot: orderby Atspoguļot:
Kategorija: Cena: no uz EUR Notīrīt filtru
Vecā cena: 0.59 EUR
Cena: 0.37 EUR
Revolūcija prezervatīvu ražošanas tehnoloģijā – prezervatīvs bez lateksa.
Vecā cena: 15.95 EUR
Cena: 8.99 EUR
Revolūcija prezervatīvu ražošanas tehnoloģijā – prezervatīvs bez lateksa.
Vecā cena: 16.99 EUR
Cena: 9.99 EUR

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Kāpēc jāizvēlas Condom.lv?

Prezervativi par zemam cenam!Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā. Mūsu prioritāte ir oriģināls dizains un augsta kvalitāte. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli.

Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex, Mates(LifeStyles), Skins, One, Maxima Luxe.

Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Kā arī, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 25 Eur.

Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums!

Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle - luminiscējošie, krāsainie, liela izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.

Un ar to mēs domājam ne tikai pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam arī jautru prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem "smiley face" līdz neparastajiem prezervatīviem uz kociņa, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem. Papildus izjūtām piedāvājam arī reljefa prezervatīvus.

Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu. Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi, klasiskie un dabīgie bez lateksa. Ir arī prezervatīvi sievietēm un produkcija gejiem. Kā arī ir prieks Jums piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Varam droši teikt, ka Condom.lv varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

Jums tikai jāieliek izvēlētā prece grozā un pirkumu varat apmaksāt sev ērtākajā veidā