1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

Par mums

Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā.  Savā darbībā mēs orientējamies uz pircēju vajadzībām un vēlmēm, par prioritāti izvirzot augstu kvalitāti un oriģinālu dizainu.

Kāpēc Jums jāizvēlas Condom.lv?

         Kad jautājums ir par paša veselību un grūtniecības novēršanu, prezervatīvi ir pirmās nepieciešamības prece. Bet varbūt ir vērts apvienot lietderīgo ar patīkamo un padarīt aizsardzību par visīstāko baudu?
            Tāds ir Condom.lv uzdevums. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli. Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex un Mates. Visa mūsu produkcija ir sertificēta un apzīmēta ar CE marķējumu, kas nozīmē, ka Jums un Jūsu partnerim ir garantēta maksimāla aizsardzība. Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Iegādātajiem mūsu veikalā prezervatīvus dod Jums iespēju pirkt pa gabaliem vai vairumā, ņemot vērā, ka pirkumiem virs 25 Eur piegāde ir bezmaksas.
Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle, to starp dažāda tipa, izmēra, formas, krāsas, izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.
Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums, un ar to mēs domājam ne tikai  pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam  arī oriģinālo prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem smiley-face līdz atraktīvajiem disco-style, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem.

Papildus izjūtām piedāvājam  arī reljefa prezervatīvus, kā piemēram, rievoti un punktēti. Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu.  

Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi un dabīgie, kurus ražojot netiek izmantots latekss.  Ir arī prezervatīvi sievietēm un vīriešiem gejiem.

Kā arī ir prieks Jums  piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Varam droši teikt, ka Condom.lv  varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

 Kā nopirkt?

Condom.lv ir parūpējies par pēc iespējas ērtāku iepirkšanās sistēmu. Vienkārši ielieciet izvēlēto preci grozā un noformējiet pirkumu.
Maksa par piegādi - 2.00 Eur (Rīga) - 5.00 Eur (Latvija).  Pirkumiem virs 25 Eur– maksa par piegādi netiek ņemta. Piegāde tiek īstenota 1-3 dienu laikā.
Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Noformējot pasūtījumus, mēs izmantojam speciālu, no pirmā acu skatiena neuzkrītošu, iepakojuma materiālu, uz kura  netiek minēts ne preces, ne mūsu interneta veikala nosaukums, tādejādi neviens nevarēs noteikt ko un kur Jūs nopirkāt.

Atteikuma tiesības

               Atteikuma tiesības var izmantot 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt ir oriģinālajā iepakojumā, nedrīkst būt sabojāts iepakojums un marķējums. Klients ir atbildīgs par preces drošuma saglabāšanu - tai ir jābūt bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, kā arī bez kosmētikas un citiem plankumiem.
               Atteikuma tiesības nevar izmantot atvērtiem lubrikantiem, masāžas eļļām, kosmētikas precēm, prezervatīviem, baterijām, grāmatām, skuvekļiem, higiēnas precēm, apakšveļai un lielākajai daļai seksa rotaļlietu, kā arī komplektiem, kur ietvertas iepriekšminētās preces. Ja prece ir brāķis vai neatbilst līguma nosacījumiem, tad klientam iespējams to apmainīt, izvēlēties citu preci konkrētajā vērtībā vai saņemt naudas atmaksu. Lai pieteiktu sūtījuma atgriešanu - sākumā aizpildiet atteikuma formu. Atgriežamajām precēm jābūt nelietotām, bez traipiem un bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā ar visām uzlīmēm un marķējumiem. Nav iespējams atgriezt atvērtus lubrikantus, masāžas eļļas, kosmētikas preces, prezervatīvus, baterijas, grāmatas, skuvekļus un lielāko daļu seksa rotaļlietu. Ja vēlaties pārliecināties, vai vari atgriezt iegādāto preci rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Preču pieejamība

               Visa interneta veikalā sniegtā informācija par preču pieejamību noliktavā, tiek attēlota izmantojot elektronisku datu apmaiņu ar noliktavas uzskaites programmu. Tādejādi mēs dodot pircējam lielu iespējamību saņemt savu pasūtījumu paredzamā laika posmā. Taču, ir gadījumi, kad mēs nevaram nekavējoties izsūtīt preci, kas pasūtīšanas brīdī ir rādījusies “noliktavā”, jo ir iespējams, ka tā bija noliktavā preces pasūtīšanas brīdī, taču pasūtījuma apstrādes brīdī jau ir beigusies. Tādā gadījumā nekavējoties Jums nosūtīsim e-pastu ar informāciju, cik ilgā laikā Jūs saņemsiet savu pasūtījumu.

Preces, kas nav noliktavā

               Preces, kas nav noliktavā, bet tiek pasūtītas no mūsu piegādātājiem. Ja prece ir īslaicīgi pie mūsu piegādātājiem beigusies un mēs nevaram garantēt tās izsūtīšanu 30 dienu laikā, noteikti sazināsimies ar Jums. Gadījumā, ja prece ir pilnībā beigusies un mums vairs nebūs iespējams to piegādāt, tā tiks izņemta no interneta veikala, kā arī tiksiet par to informēsim. Situācijā, ja esiet veicis pasūtījumu, bet kāda no pasūtītajām precēm uz to brīdi nav pieejama noliktavā, pasūtījums tiks nosūtīts bez šīs preces. Trūkstošās preces 2-3 nedēļu laikā tiks atsevišķi nosūtīta uz norādīto piegādes adresi bez papildus piegādes izmaksām.

Nodokļu un Muitas informācija

               Piegādēm Eiropas Savienības ietvaros netiek piemēroti nekādi papildus nodokļi. Taču, piegādēm ārpus Eiropas Savienības var tikt piemēroti nodokļi saskaņā ar konkrētās valsts nodokļu politiku. Lai uzzinātu, vai Jums būs jāmaksā kādi nodokļi iepērkoties Eiropas Savienības dalībvalsts (Latvijas) interneta veikalos, lūdzam kontaktēties ar Jūsu Valsts atbildīgajām institūcijām. Interneta veikals nav atbildīgs par Jūsu izdevumiem, kas var būt saistīti ar pasūtījuma atmuitošanu.

Rekomendējamā produkcija