1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

EXS Magnum (Large)

Aplūkošanas reižu skaits: 13205 | Vērtējums:
Izpirkts
EXS Magnum (Large)
Cena
no 15 gab. 0.37 EUR par vienību
no 35 gab. 0.35 EUR par vienību
no 50 gab. 0.28 EUR par vienību

Vecā cena 0.48 EUR
Cena: 0.40 EUR
Nav pieejams

Tiem laimīgajiem, kuriem parastie prezervatīvi liekas par šauru, tiek piedāvāti palielināta izmēra prezervatīvi EXS Magnum. Lielākam komfortam un aizsardzībai.

Prezervatīvi ir paplašināti galā.

Atbilst visiem Eiropas standartiem un apliecina EXS augsto kvalitāti.
Komentāri

Administrator, 23.01.2013
Спасибо большое за вопрос! Зауживаеться с 65мм до 56мм. Спецификация: 57мм ширина +/- 2мм 195мм длина, с толщиной стенок 0.070мм
Lars, 22.01.2013
EXS Magnum (Large) A kakoj u nego kontur(forma) Zauzzyvaetca k osnovaniju ili prjamoj ato v nete protivore4ivaja info spsb
Veronika, 27.09.2012
Bolshogo kalibra naverno on)) :D'
Uzraksti komentāru šim produktam!
Vārds
E-pasts
Lūdzu uzraksti komentāru
Produkta vērtējums

Kāpēc jāizvēlas Condom.lv?

Prezervativi par zemam cenam!Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā. Mūsu prioritāte ir oriģināls dizains un augsta kvalitāte. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli.

Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex, Mates(LifeStyles), Skins, One, Maxima Luxe.

Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Kā arī, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 25 Eur.

Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums!

Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle - luminiscējošie, krāsainie, liela izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.

Un ar to mēs domājam ne tikai pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam arī jautru prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem "smiley face" līdz neparastajiem prezervatīviem uz kociņa, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem. Papildus izjūtām piedāvājam arī reljefa prezervatīvus.

Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu. Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi, klasiskie un dabīgie bez lateksa. Ir arī prezervatīvi sievietēm un produkcija gejiem. Kā arī ir prieks Jums piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Varam droši teikt, ka Condom.lv varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

Jums tikai jāieliek izvēlētā prece grozā un pirkumu varat apmaksāt sev ērtākajā veidā