1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

Pasante

Zīmols tika dibināts 2000. gadā Lielbritānijā un atzīts par vienu no labākajiem zīmoliem, kuriem var uzticēties. Savas pastāvēšanas laika periodā  Pasante spēja veiksmīgi sevi parādīt kā augtskvalitatīvas produkcijas  ražotāju  prezervatīvu tirgū. Zīmola priekšrocība ir  tā daudzveidīgs piedāvājamo prezervatīvu klāsts, ieskaitot Halo prezervatīvus apaļajā iepakojumā un prezervatīvu līniju sievietēm. 

Pasante – labi prezervatīvi, labi pavadīts laiks.

Šķirot: orderby Atspoguļot:
Kategorija: Cena: no uz EUR Notīrīt filtru
Komentāri (1)
Piedāvājams apaļas formas iepakojumā ar 12 dažādiem dizaina veidiem.
Vecā cena: 0.57 EUR
Cena: 0.41 EUR
Komentāri (0)
Prezervatīvs ar sildošu efektu un rievotu struktūru.
Vecā cena: 0.49 EUR
Cena: 0.41 EUR
Komentāri (0)
Prezervatīvs ar atvēsinošu efektu un rievotu struktūru.
Vecā cena: 0.49 EUR
Cena: 0.41 EUR

Komentāri (0)
Vecā cena: 0.64 EUR
Cena: 0.54 EUR
Komentāri (0)
Sieviešu prezervatīvi
Vecā cena: 3.10 EUR
Cena: 1.35 EUR

Kāpēc jāizvēlas Condom.lv?

Prezervativi par zemam cenam!Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā. Mūsu prioritāte ir oriģināls dizains un augsta kvalitāte. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli.

Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex, Mates(LifeStyles), Skins, One, Maxima Luxe.

Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Kā arī, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 25 Eur.

Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums!

Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle - luminiscējošie, krāsainie, liela izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.

Un ar to mēs domājam ne tikai pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam arī jautru prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem "smiley face" līdz neparastajiem prezervatīviem uz kociņa, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem. Papildus izjūtām piedāvājam arī reljefa prezervatīvus.

Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu. Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi, klasiskie un dabīgie bez lateksa. Ir arī prezervatīvi sievietēm un produkcija gejiem. Kā arī ir prieks Jums piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Varam droši teikt, ka Condom.lv varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

Jums tikai jāieliek izvēlētā prece grozā un pirkumu varat apmaksāt sev ērtākajā veidā