1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

EXS

EXS, kā zīmols, tika dibināts 1993. gadā Anglijā, un uz šodienu ir Eiropas visātrāk attīstošais zīmols kontracepcijas līdzekļu industrijā.
EXS piedāvātā produkcija tiek ražota no augstākās kvalitātes izejvielām un atbilst viesim Eiropas drošības standartiem. EXS ir jauns vārds drošā seksā.

Šķirot: orderby Atspoguļot:
Kategorija: Cena: no uz EUR Notīrīt filtru
Komentāri (1)
Prezervatīvi lubricēti ar tik populāro un iecienīto Coca-Cola garšu.
Vecā cena: 0.45 EUR
Cena: 0.38 EUR
Komentāri (0)
Klasiskā izvēle, kas der visiem. Augsta kvalitāte par pieiejamu cenu!
Vecā cena: 0.48 EUR
Cena: 0.20 EUR
Komentāri (0)
Prezervatīvs, kurš ne tikai nodrošina aizsardzību, bet arī pagarina baudu.
Vecā cena: 0.48 EUR
Cena: 0.29 EUR

Komentāri (1)
Sāc dienu ar smaidu! Prezervatīvs, kas sniegs gan estētisku baudu, gan fizisku.
Vecā cena: 0.45 EUR
Cena: 0.29 EUR
Komentāri (1)
Lubricēti prezervatīvi ar zemeņu aromātu. Rozā krāsā.
Vecā cena: 0.41 EUR
Cena: 0.41 EUR
Komentāri (0)
Prezervatīvs vīriešiem gejiem.
Vecā cena: 0.54 EUR
Cena: 0.20 EUR

Kāpēc jāizvēlas Condom.lv?

Prezervativi par zemam cenam!Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā. Mūsu prioritāte ir oriģināls dizains un augsta kvalitāte. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli.

Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex, Mates(LifeStyles), Skins, One, Maxima Luxe.

Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Kā arī, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 25 Eur.

Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums!

Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle - luminiscējošie, krāsainie, liela izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.

Un ar to mēs domājam ne tikai pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam arī jautru prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem "smiley face" līdz neparastajiem prezervatīviem uz kociņa, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem. Papildus izjūtām piedāvājam arī reljefa prezervatīvus.

Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu. Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi, klasiskie un dabīgie bez lateksa. Ir arī prezervatīvi sievietēm un produkcija gejiem. Kā arī ir prieks Jums piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Varam droši teikt, ka Condom.lv varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

Jums tikai jāieliek izvēlētā prece grozā un pirkumu varat apmaksāt sev ērtākajā veidā