1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorijas

Papildus meklēšana

Durex

EXS

Mates

Pasante

Facebook

Durex

Zīmols Durex  pieder kompānijai SSL International, kas tika dibināta 1999. gadā Anglijā. Kompānija SSL – ir globālā tirgus līderis prezervatīvu ražošanā, pateicoties kurai Durex ir kļuvis Nr. 1 zīmolu visā pasaulē. Durex prezervatīvu nosaukums ietver sevī trīs galvenās zīmola īpašības: izturīgums (durability), drošums (reliability), pilnība (excellence). SSL bija pirmie, kas prezervatīvu ražošanā sāka izmantot lubrikantus, izstrādāja  anatomisku formu un izgatavoja pirmo pasaulē prezervatīvu bez lateksa.

Durex – ir pasaulē atzīts zīmols un premium-klases produkcija.

Šķirot: orderby Atspoguļot:
Kategorija: Cena: no uz EUR Notīrīt filtru
Komentāri (1)
Prezervatīvi ar unikālu rievotu un punktētu virsmu, kas sekmē papildus stimulāciju.
Vecā cena: 0.48 EUR
Cena: 0.35 EUR
Komentāri (1)
Izteikti lielāks prezervatīvs gan garuma, gan platuma ziņā.
Cena: 0.48 EUR
Komentāri (1)
Ļoti plāns prezervatīvs jutekliskuma pastiprināšanai.
Cena: 0.48 EUR

Komentāri (0)
Īpaši pieguļošs prezervatīvs lielākai drošībai.
Cena: 0.45 EUR
Komentāri (2)
Piemērots vaginālajam un orālajam seksam.
Cena: 6.45 EUR
Komentāri (1)
Ideāli derēs tiem, kas pirmo reizi vēlas izmēģināt intīmo gēlu.
Cena: 5.99 EUR

Komentāri (0)
Ienesiet augļu svaigumu seksuālajā dzīvē!
Cena: 0.35 EUR
Komentāri (0)
Lubrikants ar 3 reizes ilgāku efektu!
Cena: 7.89 EUR
Komentāri (0)
Cena: 0.48 EUR

Kāpēc jāizvēlas Condom.lv?

Prezervativi par zemam cenam!Interneta veikals Condom.lv specializējas prezervatīvu, lubrikantu un intīmpreču tirdzniecībā. Mūsu prioritāte ir oriģināls dizains un augsta kvalitāte. Mēs uzskatam, ka katram ir savas preferences un tieši tāpēc mūsu piedāvātais preču asortiments nevar aprobežot Jūsu izvēli.

Mēs piegādājam pasaules populārāko zīmolu produkciju – Durex, Pasante, EXS, Contex, Mates(LifeStyles), Skins, One, Maxima Luxe.

Pie tam, mēs piedāvājam visizdevīgākās cenas, tādejādi Jūs ietaupat ne tikai laiku, jo Jums vairs nav jāiet uz veikalu, bet arī līdzekļus. Kā arī, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 25 Eur.

Prezervatīvi jebkurai gaumei – tas ir par mums!

Mūsu sortimentā ir kolosāla prezervatīvu izvēle - luminiscējošie, krāsainie, liela izmēra un, protams, maksimālajam baudījumam – dažādas garšas prezervatīvi.

Un ar to mēs domājam ne tikai pašu dažādveida prezervatīvu īpašības, bet arī to iepakojuma oriģinalitāti. Mēs piedāvājam arī jautru prezervatīvu sēriju, kur ir atrodams eksemplārs uz jebkuru tematiku – no jautrajiem "smiley face" līdz neparastajiem prezervatīviem uz kociņa, no izteikti romantiskajiem līdz Ziemassvētku noskaņās noformētajiem. Papildus izjūtām piedāvājam arī reljefa prezervatīvus.

Tāpat Jūs varat pamēģināt ultra plānus vai īpaši izturīgus – izvēle ir Jūsu. Mūsu kolekcijā atrodami arī prezervatīvi ar anestētiķi, klasiskie un dabīgie bez lateksa. Ir arī prezervatīvi sievietēm un produkcija gejiem. Kā arī ir prieks Jums piedāvāt suvenīru prezervatīvus ar oriģinālām idejām un ilustrācijām uz iepakojuma, kas liks smaidīt Jums un Jūsu draugiem, ja vēlēsieties viņiem tos uzdāvināt.

Mēs garantējam Jūsu pasūtījumu konfidencialitāti. Varam droši teikt, ka Condom.lv varēs īstenot jebkuru Jūsu kaprīzi. Pie mums Jūs varat iegādāties preces vairumā vai pa gabaliem, izvēloties nedaudz no katra veida un zīmola un tādejādi ieviešot dažādību personīgajā dzīvē.

Jums tikai jāieliek izvēlētā prece grozā un pirkumu varat apmaksāt sev ērtākajā veidā